درباره پارس آوا

بسمه تعالی

بردهای زندگی همیشه با اولین ها پایان نمی پذیرد دیر یا زود برد با کسی است که بردن را باور دارد. بالاترین رمز کامیابی این است که انسان به اهداف خود نزدیک شود و کانون پارس آوا در سال ۹۴  با هدف پوشش تمام ایران و جمع آوری آرشیو حتی از شهرهای کوچک در اقصی نقاط ایران اهتمام ورزید.

در این مسیر به جمع آوری ۱۸ هزار کارت ویزیت مهم و فعال اقدام نموده از دیگر اقدامات پارس آوا تبلیغ آگهی شما در مجله و همزمان ارسال این آگهی ها در اینستاگرام، تلگرام به آرشیو ۱۸ هزار عددی و پیامک کانال تلگرام پارس آوا به آرشیو ۱۸ هزار عددی و تلگرام و انبوه سازان ۲۲ منطقه تهران، تبلیغ سایت از طریق سئو و معرفی محصولات شما عزیزان بوده که تاثیر بسزایی داشته است.

خرسندیم که رضایتمندی اکثر عزیزان را جلب نموده ایم و با مجله تخصصی فقط در دو گروه کابین روشویی وچینی بهداشتی اکثر برندهای مطرح را کنار هم جمع آوری نمودیم و با توزیع ۶۰۰۰ جلد به ۶۰۰۰ فروشگاه  تخصصی فقط بین این دو گروه بازخورد بالاتری را برای شما ایجاد نمودیم. امید است با حضور شما عزیزان و برنامه های دقیق و منسجم و جدید در سال ۹۶ تحولی در توزیع و معرفی محصولات شما ایجاد نماییم. از نقاط قوت پارس آوا توزیع مجله فقط بین دو گروه کابین روشویی و چینی بهداشتی است که با توزیع ۶۰۰۰ جلد بین این دو گروه بازخورد بالاتری را برای شما ایجاد نموده و با حمایت و تبلیغات شما عزیزان تعداد صفحات را به ۱۷۰ صفحه اختصاصی در دو گروه رسانده ایم. تشکر  اول از تمام عزیزانی که  در طول سال ما را حمایت نموده و راهنمایی های خود در پیشبرد اهداف مشترکمان نزدیک نمودند. تشکر دوم از پرسنل زحمتکش پارس آوا که دلسوزانه مرا یاری نمودند با آرزوی موفقیت روزافزون شما عزیزان

محسن اطمینان فر